10 maja 2015

Bezpiecznie jak w Ursusie

 

Policja nie ma wątpliwości – Ursus jest najbezpieczniejszą dzielnicą stolicy. Według statystyk opublikowanych w 2013 to właśnie tutaj najrzadziej dochodzi do włamań i rozbojów. To sprawia, że rodziny bardzo chętnie wybierają tę część miasta na swoje miejsce zamieszkania.
Warszawska oaza spokoju

Na tle innych dzielnic Warszawy Ursus to prawdziwa oaza spokoju. Współczynnik kradzieży jest najniższy w całej stolicy. Dla porównania sąsiednie Włochy mają wynik dokładnie odwrotny – w 2012 roku takich zdarzeń było tam cztery razy więcej niż w Ursusie. W Ursusie najniższa jest również liczba rozbojów. Prawdopodobieństwo, że do niego dojdzie jest dziesięć razy mniejsze niż w centrum miasta.
Bezpieczne osiedla w spokojnej dzielnicy

Budując osiedle Alpha Park wyszliśmy z założenia, że ostrożności nigdy za wiele, dlatego oferowane przez nas mieszkania mają zagwarantowane dodatkowe środki bezpieczeństwa. Kompleks jest zamknięty, a nad bezpieczeństwem czuwa ochrona wsparta monitoringiem.
Parking podziemny

Dodatkowo przyszli mieszkańcy naszego osiedla nie będą musieli się martwić również o swoje samochody, które będzie można zaparkować na wygodnym parkingu podziemnym. Bezpiecznej atmosferze sprzyjać będzie zagospodarowane podwórze i plac zabaw dla dzieci.

Więcej informacji o naszym osiedlu można znaleźć na stronie internetowej www.redalpha.pl.

 


Zapytaj eksperta
Alpha Park

Tworząc osiedle Alpha Park, współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swojej branży.
Masz pytanie?
Skontaktuj się z nimi!


Kategorie