Na osiedlu Alpha Park zawisła wiecha

Alpha_Park_2017.03.25_LowRes-67

Nasze osiedle Alpha Park zmienia się w oczach. Budynek C osiągnął właśnie stan surowy otwarty, a na jego dachu zawisła wiecha. Jednocześnie trwają prace nad budynkiem B. W sumie, w obu budynkach, znajdą się 182 mieszkania. Zakończenie budowy zaplanowane jest na grudzień 2017 roku.

 Na naszym osiedlu Alpha Park trwają prace nad 182 lokalami w budynkach B i C. Prace budowlane przy budynku C osiągnęły właśnie stan surowy otwarty, tym samym na dachu zawisła tradycyjna wiecha. Ściany osłonowe zostały wykonane do siódmego z ośmiu pięter, a ściany mieszkaniowe do szóstego poziomu. Trwa rozprowadzanie instalacji.

Jednocześnie powstaje budynek B. Tutaj roboty murarskie, montaż stolarki okiennej i elektryki został już zakończony. Na dachu położona została izolacji, kontynuowane są prace związane z izolacją termiczną elewacji oraz balkonów.

Prace przebiegają zgodnie z planem. Termin zakończenia budowy to grudzień 2017 roku. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się już w II kwartale 2018 roku.

Popyt na funkcjonalność

W budynku B powstanie 87 mieszkań (o powierzchni 33-81 mkw.), a w budynku C – 95 (31-65 mkw.). Wszystkie będą miały przestronne balkony, tarasy, loggie lub ogródki.

Naszych klientów przekonuje atrakcyjna oferta z szerokim wyborem funkcjonalnych mieszkań dostępnych w cenach od 5990 zł/mkw. Dla wielu osób istotne są również łazienki z oknami dostępne w części mieszkań, a także wysoki standard wykończenia części wspólnych.

Klienci doceniają także lokalizację. Bliskość Alei Jerozolimskich zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta, podobnie jak Szybka Kolej Miejska i Warszawska Kolej Dojazdowa. Z kolei południowa obwodnica Warszawy umożliwia połączenie z innymi dzielnicami oraz głównymi trasami wylotowymi.

Ekonomicznie i wygodnie

Warto przypomnieć, że nasi klienci mogą skorzystać z proponowanego przez nas systemu płatności 20/80. Jest on bardzo dogodny i ekonomiczny, gdyż angażuje środki klientów w minimalnym stopniu. Zakłada on, że 20% wartości nieruchomości wpłaca się w ciągu 6 tygodni po podpisaniu umowy deweloperskiej, a pozostałe 80% dopiero przed odbiorem kluczy.

Dotychczas w Ursusie Skoroszach RED Real Estate Development wybudował 540 mieszkań. Poza Warszawą obecny jest także w innych miastach w Polsce. We Wrocławiu realizuje ostatni etap Nowej Papierni z soft loftami i apartamentami z wykończeniem w cenie. Z kolei w Poznaniu zakończył budowę dwóch 13-piętrowych wieżowców Red Park i rozpoczął przedsprzedaż trzeciego. Łącznie inwestor wybudował dotychczas w Polsce ponad 920 nowoczesnych mieszkań, soft loftów i apartamentów oraz ponad 13 tys. mkw. powierzchni usługowych.