Weekend atrakcji na osiedlu Alpha Park

Alpha Park_nowy etap_budynek B

Wycieczka po budowie, oferta specjalna, porady ekspertów. Znamy przynajmniej kilka powodów, dla których warto odwiedzić nasze osiedle Alpha Park w piątek i sobotę (24 i 25 marca). Wstęp wolny – zapraszamy, nie może Cię zabraknąć!

Wycieczka po budowie

Już w piątek i sobotę (24 marca w godz. 9.00-18.00 i 25 marca w godz. 10.00-14.00) dni otwarte Alpha Park! W te dni naszym klientom stworzymy niepowtarzalną okazję wejścia na budowę osiedla. Nasi goście założą kaski i w towarzystwie przewodnika zobaczą, jak powstaje nasza inwestycja, poznają wysokiej jakości materiały budowlane, a także spojrzą na Ursus z nieznanej perspektywy. W tym czasie na dzieci czekać będzie animator, który zabierze najmłodszych w fantastyczną przygodę.

Promocyjne ceny specjalnie na dni otwarte

Dzień otwarty to również szansa na nie stracenie nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych – tylko na ten czas wybrane mieszkania dostępne będą w promocyjnej cenie już od 5990 zł/mkw.

Ostatnia szansa na MdM

Choć tegoroczne środki zostały wykorzystane już po miesiącu, na naszym osiedlu Alpha Park wciąż można kupić mieszkanie korzystając z puli przeznaczonej na 2018 rok. Umożliwiają to założenia programu, według którego wypłacenie środków może nastąpić na końcu transakcji, czyli w momencie oddania budynku do użytkowania.

Rozmowy z ekspertami

Przez cały czas trwania dni otwartych do dyspozycji uczestników będą eksperci. Doradca finansowy przedstawi indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta, jak również wyjaśni, dlaczego warto skorzystać z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych (MdM), gdzie próg dla Warszawy wynosi 6433 zł/mkw.

Ze względów bezpieczeństwa, osoby chcące zwiedzić inwestycję, prosimy o założenie zakrytych butów na płaskiej, twardej podeszwie. Na budowę będą mogły wejść jedynie osoby pełnoletnie (bez dzieci i zwierząt).

cover_dni_otwarte_alpha_park

Zapraszamy do biura sprzedaży Alpha Park w piątek w godz. 9.00-18.00 oraz w sobotę w godz. 10.00-14.00.

Zapisy na dni otwarte Alpha Park trwają. Nie może Cię zabraknąć! Zadzwoń już teraz: 515 106 822.