10 maja 2015

Jeśli mieszkanie, to tylko z dużymi oknami

home

 

Zdecydowana większość Polaków dostrzega duży wpływ światła dziennego na zdrowie, a co trzeci badany chciałby zwiększyć liczbę lub powierzchnię okien w swoim mieszkaniu – wynika z badania Pracowni Badań Społecznych. Budując nasze osiedla wsłuchujemy się w potrzeby mieszkańców, dlatego apartamenty Alpha Park mają nieprzeciętnie duże okna.

 
Zdrowo i tanio

Polacy coraz częściej kupując mieszkanie zwracają uwagę na wielkość okien. Zdają sobie sprawę, że dzięki nim do lokalu wpadnie więcej naturalnego światła, które nie tylko poprawia samopoczucie i optycznie powiększa przestrzenie, ale też obniża rachunki za prąd. Rosnące znaczenie naturalnego światła jest również zauważalne w trendach zdobienia okien. Obszerne, długie i ciężkie firanki przeszły do historii. Dekorując mieszkania, coraz częściej stawiamy na minimalizm i ograniczamy się do instalacji rolet rzymskich i drewnianych żaluzji.

 
Nieprzeciętne rozmiary

W naszych mieszkaniach zainstalowaliśmy nieprzeciętnie duże okna – te największe mają wymiary 220 x 160 cm. Okazałe są również drzwi balkonowe, charakteryzujące się dużą funkcjonalnością i wygodą w użytkowaniu – wymiary 220 x 250 umożliwiają przyszłym właścicielom wstawienie na balkonie mebli ogrodowych o nietypowych rozmiarach.

Więcej informacji o naszym osiedlu można znaleźć na stronie internetowej www.redalpha.pl.


Zapytaj eksperta
Alpha Park

Tworząc osiedle Alpha Park, współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swojej branży.
Masz pytanie?
Skontaktuj się z nimi!


Kategorie