18 stycznia 2017

Popularne metraże w promocyjnych cenach? Tak!

Nieruchomości o powierzchni 51-60 mkw. to najpopularniejsze metraże wśród Polaków. Stanowiły ponad 27% wszystkich kupionych lokali – wynika z badania TNS Polska. Takie mieszkania można kupić na naszym osiedlu Alpha Park – tylko teraz w promocyjnych cenach.

Pracownia TNS Polska* zapytała mieszkańców nowych osiedli w pięciu największych miastach Polski o to, co miało dla nich znaczenie podczas zakupu mieszkania. Większość z nich, ważąc różne czynniki, zdecydowała się na lokal 2- lub 3-pokojowy (odpowiednio 36% i 37%) o zróżnicowanej powierzchni (najczęściej wybierany był metraż od 51 do 60 mkw. – 27%). Podobny trend obserwujemy na naszym osiedlu Alpha Park w warszawskim Ursusie Skoroszach. Dla zainteresowanych takimi lokalami mamy dobrą wiadomość. W ramach styczniowej oferty, wybrane mieszkania proponujemy w promocyjnych cenach.

Pierwszą propozycją jest nasze mieszkanie o powierzchni 52 mkw. Składa się na nie przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą, wygodna łazienka i hol dający możliwość zabudowy szafowej. Dodatkową zaletą jest taras z dwoma wejściami o powierzchni 9 mkw., który stać się może oazą zieleni i miejscem prawdziwego relaksu po dniu pracy. Lokal można zakupić w ramach programu Mieszkanie dla Młodych, teraz jego cena wynosi 6100 zł/mkw.

W ofercie mamy również przestronne, ponad 50-metrowe mieszkanie z sypialnią i pokojem dziennym, pozwalające zachować swobodę wszystkim członkom rodziny. Dużym atutem jest aneks kuchenny częściowo oddzielony od salonu ścianką z możliwością zaaranżowania oddzielnej kuchni. Dzięki temu kuchnia staje się miejscem intymnym, przeznaczonym mieszkańcom. Lokal posiada także blisko 9 mkw. taras, na którym można zorganizować atrakcyjny kącik wypoczynkowy. W styczniu cena tego mieszkania, dostępnego w ramach MdM, wynosi 6300 zł/mkw.

Pamiętając także o studentach oraz singlach proponujemy nasze mieszkanie typu studio o powierzchni 44 mkw. Na lokal składa się przestronny oraz dobrze zorganizowany pokój dzienny z aneksem kuchennym i wygodną łazienką. Jego wyróżnikiem jest duży blisko 40-metrowy ogródek, który staje się prywatnym miejscem wypoczynku i zielonym zakątkiem. Tylko teraz promocyjna cena takiego funkcjonalnego wynosi 5990 zł/mkw. w programie MdM.

Szukasz mieszkania w atrakcyjnej cenie? Skontaktuj się z naszym ekspertem! tel.: 515 106 822 e-mail: alpha@red-development.pl

*Raport Oto Dom 2015. Próba celowa: 510 pełnoletnich mieszkańców nowych osiedli/inwestycji, które powstały w ciągu ostatnich 2 lat w pięciu największych miastach w Polsce. Termin badania: 19.03-02.04.2015 r.


Zapytaj eksperta
Alpha Park

Tworząc osiedle Alpha Park, współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swojej branży.
Masz pytanie?
Skontaktuj się z nimi!


Kategorie