6 maja 2015

Standard deweloperski – czego oczekiwać?

 

Wykończenie deweloperskie to bardzo popularne pojęcie na rynku mieszkaniowym. Do klientów trafia aż 80% takich lokali na pierwotnym rynku nieruchomości. Kupując mieszkanie trzeba uważać na ten zwrot, ponieważ nie zawsze oznacza to samo.
Czym jest standard deweloperski?

W polskim prawie na próżno szukać szczegółowej definicji standardu deweloperskiego To pojęcie jest kwestią indywidualną, określoną przez danego wykonawcę i często inaczej rozumianą. Można się o tym przekonać na przykładzie ściany. Dla jednego dewelopera w standardzie zmieści się ściana otynkowana, dla drugiego z gładzią, a dla innego pomalowana. Nie inaczej jest z podłogą, choć tutaj łatwiej o zgodność. Kupujący najczęściej otrzymuje „wylewkę” przygotowaną do położenia podłogi.
Kompleksowe wykończenie mieszkań

Budując nasze inwestycje dalece wyprzedzamy powszechnie obowiązujące standardy. W naszych mieszkaniach na osiedlu Alpha Park standardem jest wykończenie pomieszczeń pod klucz – położenie podłóg, glazury, terakoty, a także pomalowanie ścian. W zakres usługi wchodzi również montaż drzwi wewnętrznych oraz wyposażenie łazienek w armaturę. To komfortowe, a jednocześnie oszczędne rozwiązanie.

 
Materiały najwyższej jakości

Na naszym osiedlu Alpha Park mieszkańcy uczestniczą w procesie tworzenia ich przyszłego mieszkania – uczestniczą w dobieraniu materiałów, a jeśli potrzebują rady, otrzymują bezpłatną konsultację naszego architekta wnętrz. Oferujemy rozwiązania najwyższej jakości, dzięki temu użyte materiały (m.in. glazury, drzwi wewnętrzne, armatura łazienkowa czy farba) służą mieszkańcom przez długie lata. Wszystkie zrealizowane prace oraz wykorzystany materiał objęte są roczną gwarancją.

Więcej informacji o naszym osiedlu można znaleźć na stronie internetowej www.redalpha.pl.


Zapytaj eksperta
Alpha Park

Tworząc osiedle Alpha Park, współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swojej branży.
Masz pytanie?
Skontaktuj się z nimi!


Kategorie