10 kwietnia 2017

Wpuść wiosnę do nowego mieszkania

Wiosna to zwykle taki czas, kiedy chcemy nie tylko odświeżyć coś w garderobie, ale również myślimy o tym, żeby radosny nastrój wprowadzić do naszego mieszkania. Jest na to kilka prostych sposobów.

Aby coś odmienić, nie musimy od razu malować ścian w naszym domu na nowy kolor. Wystarczy wprowadzić do niego kilka niedużych zmian i dodatków, aby poczuć miły wiosenny nastrój, daleki od zimowej nudy.

shutterstock_429663157

To, co najbardziej kojarzy nam się z wiosną, to kwiaty, które kwitną o tej porze roku – hiacynty, żonkile czy krokusy. Można z nich na przykład skomponować efektowną dekorację, która ozdobi nasze wnętrze.

shutterstock_293948996

Innym rozwiązaniem na wprowadzenie wiosny do mieszkania mogą być także gałązki wstawione do wody, które pięknie rozkwitną.

Na żółto i na niebiesko

shutterstock_426865087

Wśród kolorów kojarzących się z wiosną z pewnością znajdują się żółty, zielony czy niebieski. Jeśli wprowadzimy do wnętrza różne ich odcienie – od intensywnych po pastelowe – na pewno stanie się ono radosne i pełne wiosennego uroku. Wystarczy jeśli pojawią się one w rozmaitych dodatkach – zasłonach, poduszkach na kanapie, świecach czy serwetkach.

shutterstock_145264090

Bez problemu ożywimy też naszą kuchnię wieszając tam kolorowe ściereczki lub ustawiając na półkach kilka naczyń lub przyborów kuchennych w wesołych barwach. Dobrym pomysłem może również okazać się zasadzenie na parapecie ziół – bazylii, oregano, mięty czy rzeżuchy. Z kolei jeśli zadbamy o nową aranżację naszego stołu – w wesołych kolorach lub z motywami roślin, ptaków czy motyli, wiosenny nastrój szybko udzieli się wszystkim domownikom.

shutterstock_404042263

Przydałoby się coś odmienić małym kosztem w sypialni? Żaden problem! Wystarczy dobrać nową barwną pościel. Natomiast nowy kolorowy chodnik położony na podłodze w przedpokoju już od progu wprowadzi nas w pogodny nastrój.

Nowe miejsce, nowe życie

Wiosna to również doskonały moment na zmiany w naszym życiu. Doskonałym pomysłem może okazać się nowe lokum poza zatłoczonym centrum miasta np. na osiedlu Alpha Park w Ursusie Skoroszach. Klienci mają tam do wyboru mieszkania w dwóch powstających właśnie budynkach – B i C.

Alpha_Park_2017.03.25_LowRes-52

W budynku B powstaje 87 lokali (o powierzchni 33-81 mkw.), a w budynku C – 95 (31-65 mkw.). Wszystkie będą miały przestronne tarasy, balkony, loggie lub zielone ogródki. Nowością, proponowaną w części mieszkań, będą łazienki z oknami. Ceny rozpoczynają się od 5990 zł/mkw.

Szukasz mieszkania w atrakcyjnej cenie? Skontaktuj się z naszym ekspertem! tel.: 515 106 822 e-mail: alpha@red-development.pl


Zapytaj eksperta
Alpha Park

Tworząc osiedle Alpha Park, współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swojej branży.
Masz pytanie?
Skontaktuj się z nimi!


Kategorie